Stal Gorzów – Unia Leszno transmisja: Gdzie oglądać mecz?

Stal Gorzów – Unia Leszno transmisja: Gdzie oglądać mecz?
fot. Icon Sport

Pora na kolejne ekstraligowe emocje. Tym razem dojdzie do starcia ebut.pl Stal Gorzów – Fogo Unia Leszno. Gdzie dostępna będzie Stal Gorzów – Unia Leszno transmisja? Czy pojawi się stream online?

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać Stal Gorzów – Unia Leszno? Transmisja na żywo (31.05.2024)

Zastanawiasz się Stal Gorzów – Unia Leszno gdzie oglądać? Transmisja z tego spotkania dostępna będzie choćby w internecie na Canal+ online.

OGLĄDAJ TUTAJ

Stal Gorzów – Unia Leszno transmisja: Gdzie obejrzeć mecz?

Oczywiście przewidziana została też transmisja telewizyjna. Znajdziesz ją na Eleven Sports 1.

Mecz Stal Gorzów – Unia Leszno przewidziany został na 31 maja 2024 roku. Początek spotkania w Gorzowie Wielkopolskim o godz. 18:00.

Jak im szło do tej pory?

Stal Gorzów, zajmująca obecnie trzecie miejsce z dorobkiem 6 punktów po pięciu meczach (3 zwycięstwa, 0 remisów, 2 porażki), będzie gospodarzem tego starcia. Drużyna z Gorzowa z pewnością będzie chciała wykorzystać atut własnego toru, aby umocnić swoją pozycję w czołówce tabeli i zbliżyć się do liderów.

Z kolei Fogo Unia Leszno, znajdująca się na szóstym miejscu z 3 punktami po sześciu spotkaniach (1 zwycięstwo, 1 remis, 4 porażki), przyjedzie do Gorzowa z zamiarem poprawienia swojej pozycji w tabeli. Leszczynianie, choć mają trudniejszy początek sezonu, znani są z waleczności i potrafią zaskoczyć rywali na wyjeździe.

Obie drużyny mają wiele do udowodnienia, a ich spotkanie może przynieść wiele sportowych emocji. Kibice z pewnością liczą na pasjonującą rywalizację i świetne widowisko na torze. Zapraszamy wszystkich fanów żużla do śledzenia tego meczu – emocje gwarantowane!

Faworytem tego spotkania jest bez wątpienia Stal Gorzów, która prezentuje stabilną formę i ma za sobą w miarę udane występy w ostatnich meczach (wyłączając obustronny walkower).