Włókniarz Częstochowa – Sparta Wrocław transmisja: Gdzie oglądać mecz?

Włókniarz Częstochowa – Sparta Wrocław transmisja: Gdzie oglądać mecz?
fot. Icon Sport

To już druga kolejka PGE Ekstraligi 2024. Na 21 kwietnia 2024 roku przewidziany został bardzo dobrze zapowiadający się mecz w Częstochowie. Warto sprawdzić, gdzie dostępna będzie Włókniarz Częstochowa – Sparta Wrocław transmisja. Czy pojawi się stream online?

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać Włókniarz Częstochowa – Sparta Wrocław? Transmisja na żywo (21.04.2024)

Pewnie nie brakuje takich, którzy zastanawiają się Włókniarz Częstochowa – Sparta Wrocław gdzie oglądać. Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta! Transmisja internetowa pojawi się na Canal+ online.

Warto wygospodarować sobie trochę czasu, by śledzić to spotkanie. Odbędzie się ono w niedzielę (21 kwietnia). Początek rywalizacji pod Jasną Górą zaplanowany został na godzinę 16:30. Może być naprawdę ciekawie!

OGLĄDAJ TUTAJ

Włókniarz Częstochowa – Sparta Wrocław transmisja: Gdzie obejrzeć mecz?

Oczywiście prowadzona będzie też transmisja telewizyjna. Konfrontację Włókniarz Częstochowa – Sparta Wrocław w ramach drugiej kolejki PGE Ekstraligi zobaczysz na Canal+ Sport.

Tutaj warto pamiętać, że przed bieżącym sezonem zmieniono miejsce transmitowania meczów najwyższej żużlowej klasy rozgrywkowej w naszym kraju. Wcześniej zmagania pokazywano na Canal+ Sport 5. Teraz PGE Ekstraliga przeniesiona została do Canal+ Sport, zaś na “piątce” można oglądać między innymi Metalkas 2. Ekstraligę czy Krajową Ligę Żużlową.

Włókniarz Częstochowa – Sparta Wrocław: kto wygra mecz?

Nie jest łatwo odpowiedzieć na to pytanie. Betard Sparta Wrocław co prawda wygrała u siebie na inaugurację, ale trzeba przyznać, że mocno męczyła się z niżej notowanym Falubazem Zielona Góra. Tauron Włókniarz Częstochowa musiał zaś przełknąć gorycz porażki. Przegrał w Lesznie 43:47.

Wydaje się, że podczas tego starcia w Częstochowie zdarzyć może się totalnie wszystko. Ja zakładam, że ostatecznie wygra Włókniarz. Myślę, że domowa nawierzchnia może odegrać wręcz kluczową rolę.