Falubaz Zielona Góra – Stal Gorzów transmisja: Gdzie oglądać mecz?

Falubaz Zielona Góra – Stal Gorzów transmisja: Gdzie oglądać mecz?
fot. Icon Sport

Przed nami absolutny hit czwartej kolejki PGE Ekstraligi. Tym razem Novy Hotel Falubaz Zielona Góra rywalizować będzie z ebut.pl Stalą Gorzów. Spotkanie zostało zaplanowane na 5 maja 2024 roku. Gdzie dostępna będzie Falubaz Zielona Góra – Stal Gorzów transmisja?

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać Falubaz Zielona Góra – Stal Gorzów? Transmisja na żywo (05.05.2024)

Interesująco zapowiada się konfrontacja Falubaz Zielona Góra – Stal Gorzów. Zapewne niektórzy zastanawiają się, Falubaz Zielona Góra – Stal Gorzów gdzie oglądać. Oczywiście dostępna będzie m.in. transmisja internetowa.

Derby Ziemi Lubuskiej obejrzysz na Canal+ online. Spotkanie będzie można śledzić więc z poziomu telewizorów, komputerów, smartfonów oraz tabletów. Możliwości jest więc naprawdę sporo.

OGLĄDAJ TUTAJ

Falubaz Zielona Góra – Stal Gorzów transmisja: Gdzie obejrzeć mecz?

Przewidziana została także transmisja telewizyjna. W tym miejscu warto odnotować, że pojedynek Falubaz Zielona Góra – Stal Gorzów obejrzysz na Canal+ Sport. Na pewno czas przeznaczony na śledzenie tych zmagań nie będzie czasem straconym – zanosi się bowiem na kapitalny mecz!

A kiedy w ogóle czeka nas Falubaz Zielona Góra – Stal Gorzów? Ten mecz dojdzie do skutku 5 maja 2024 roku. Początek niedzielnego starcia w Winnym Grodzie nastąpi o godz. 19:15.

Falubaz czy Stal: dla kogo derby?

Derby Ziemi Lubuskiej zapowiadają się iście fenomenalnie! Moim zdaniem o rozstrzygnięciu tego spotkania zadecydować mogą totalne detale. Możliwy jest absolutnie każdy wynik. Niewykluczone, że losy zmagań będą ważyć się do samego końca!

Pamiętajmy, że w ostatnich sezonach nie dochodziło do takich derbów. A wszystko z uwagi na to, że Falubaz Zielona Góra rywalizował a 1. lidze żużlowej. Dziś zielonogórzanie są beniaminkiem PGE Ekstraligi i rozpychają się w elicie najmocniej, jak tylko mogą.