Orzeł Łódź – ROW Rybnik transmisja: Gdzie oglądać mecz?

Orzeł Łódź – ROW Rybnik transmisja: Gdzie oglądać mecz?
fot. Icon Sport

Czas na następny mecz Metalkas 2. Ekstraligi. Tym razem Orzeł Łódź podejmie ROW Rybnik. Zanosi się na duże emocje. Koniecznie sprawdź, gdzie dostępna będzie Orzeł Łódź – ROW Rybnik transmisja. Poniżej kompleksowe informacje w tej sprawie.

OGLĄDAJ TUTAJ

Gdzie oglądać Orzeł Łódź – ROW Rybnik? Transmisja na żywo (05.05.2024)

Nie brakuje pytań o to Orzeł Łódź – ROW Rybnik gdzie oglądać przez internet. Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Otóż bezpośrednia transmisja pojawi się na Canal+ online. To platforma, która gwarantuje dostęp do różnych kanałów z rodziny Canal+.

Już wiecie, że Canal+ online zapewni dostęp do transmisji z meczu Orzeł Łódź – ROW Rybnik. Warto jeszcze odnotować, że ta platforma pozwala na oglądanie spotkań żużlowych m.in. z poziomu komputerów, smartfonów, tabletów i telewizorów. Możliwości jest więc sporo.

OGLĄDAJ TUTAJ

Orzeł Łódź – ROW Rybnik transmisja: Gdzie obejrzeć mecz?

A czy pojawi się również transmisja telewizyjna? Otóż tak. Mecz Orzeł Łódź – ROW Rybnik zobaczysz także na Canal+ Sport 5. To dobra informacja dla tych, którzy wolą oglądać żużel w standardowy sposób.

Pojedynek Orzeł Łódź – ROW Rybnik czeka nas 5 maja 2024 roku. Początek rywalizacji o godzinie 14:00. Emocji na pewno nie zabraknie.

ROW Rybnik rozszarpie Orła?

Orzeł Łódź kiepsko sprawuje się w tym sezonie Metalkas 2. Ekstraligi. Na pewno w Łodzi mają o czym myśleć. Generalnie jednak Orzeł powinien postawić się drużynie z Rybnika. Pogłoski o tym, że ROW może wręcz rozszarpać ekipę z Łodzi, są – moim zdaniem – przesadzone.

Możliwe jednak, że rybniczanie zdobędą Łódź. Nie będę w ogóle zaskoczony, jeżeli pełna pula punktowa pojedzie do Rybnika. ROW jest silny, a koncertowo w tym sezonie jedzie Kurtz.